Dag van de eerste lijn

woensdag 21 januari 2026

 
Tijd
12:00 tot 21:30 uur
Locatie
Hotel Zuiderduin, Egmond a/Zee
 

Dag van de Eerstelijn 2026

Koffie met cake is dood(gewoon)

We hebben een bijzonder programma voor je samengesteld met als thema “Dood(gewoon)”.

Een pittig onderwerp, dat geven we meteen toe. De dood is niet het gezelligste gespreksonderwerp bij de koffieautomaat. Maar hoe beladen het soms ook voelt, de dood hoort net zo bij het leven als die eerste kop koffie in de ochtend; onvermijdelijk, soms bitter, maar ook een moment van verbinding.

Vandaag nemen we je mee in een programma dat net zo divers is als het leven zelf. Je zult momenten tegenkomen die confronterend zijn. Misschien zelfs zwaar. Maar ook licht, ontroerend, verhelderend en soms verrassend luchtig. Zoals het hoort bij een goede nascholing én bij het leven.

Want doodgaan is dan wel definitief, erover leren hoeft dat niet te zijn. We bieden je een rijk palet aan inzichten, verhalen en handvatten. Dus laat je inspireren, stel vragen, denk mee, lach als het kan en slik als het moet.

En onthoud: tijdens de pauze is er natuurlijk koffie. Mét cake.